به سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خوش آمدید. ...  سال 1397 : حمایت از کالای ایرانی
 
 
                 
 
پيوندها
سايت مقام معظم رهبري
سايت رئيس جمهور
مجلس شورای اسلامی
قوه قضاييه
آلبوم تصاوير
اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6404350
تعداد بازديد کنندگان سايت: 54337250 تعداد بازديد زيرپورتال: 10515354 اين زيرپورتال امروز: 2331 سایت در امروز: 24707 اين صفحه امروز: 1216
اخبار اختصاصی مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری

رییس دفتر رییس جمهور :اعتقاد دولت به کار ریشه ای برای مردم

دکتر محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه بازدید از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری وظیفه ارتباط دو طرفه بین مردم و رئیس جمهور را در طول سال دارد.

شناسه خبر: 0cbe79-1395/7/8 پنجشنبه ساعت23:12
وی افزود: این مرکز در سفر های استانی یک برنامه ویژه دارد و سبب انتقال مشکلات و معضلات مردم استان ها به نهاد ریاست جمهوری می شود. رئیس دفتر رئیس جمهوری عنوان کرد: در هر شیفت 180 نفر در طول چهار روز و به صورت شبانه روزی در این مرکز فعالیت می کنند که امیدواریم مورد رضایت مردم باشد. دکتر نهاوندیان خاطرنشان کرد: البته راه اندازی این مرکز به معنای بی اعتنایی به نامه های مردم نیست و به نامه های ارسالی از سوی مردم هم رسیدگی می شود. وی با بیان اینکه مردم استان قزوین مطمئن باشند که هیچ تماسی بدون پاسخ و بررسی نمی ماند و تمامی تماس ها رسیدگی شده و در حد امکانات موجود به آنها پرداخته می‌شود گفت: امیدواریم در سفر های مختلف مراجعات مردمی که حاکی از مشکلات مردمی است کاهش یابد و رضایتمندی مردم روز به روز افزایش یابد. دکتر نهاوندیان گفت: امیدواریم موضوع اشتغال که جزو مسایل مهم کشور محسوب می شود به زودی برطرف شود زیرا اعتقاد دولت به انجام کار ریشه ای است و نباید از این موضوعات غافل شد.
عکسهای مرتبط
شناسه خبر: 0cbe79-
آرشیو اخبار اختصاصی
نسخه قابل چاپ