به سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خوش آمدید. ...  سال 1398 : رونق تولید 
 
 
                 
 
پيوندها
سايت مقام معظم رهبري
سايت رئيس جمهور
مجلس شورای اسلامی
قوه قضاييه
آلبوم تصاوير
اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 7411963
تعداد بازديد کنندگان سايت: 64010998 تعداد بازديد زيرپورتال: 12211606 اين زيرپورتال امروز: 2396 سایت در امروز: 7847 اين صفحه امروز: 1491
اخبار اختصاصی مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری

دکتر روحانی در حاشیه مراسم وداع با شهدای حادثه تروریستی تهران:مردم راه رسیدن به اهداف ملی و تقویت انسجام و وحدت را با قدرت ادامه خواهند داد

رییس جمهور اقدام تروریستی اخیر در تهران را در واقع انتقام از دموکراسی دانست و گفت: مردم ما راه خودشان را برای دستیابی به اهداف ملی و تقویت انسجام و وحدت ملی ادامه داده و بی تردید ملت ایران، ملتی موفق خواهد بود.

شناسه خبر: c47bb6-1396/3/20 شنبه ساعت16:29

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز جمعه در حاشیه مراسم وداع با شهدای حادثه تروریستی تهران، در مجلس شورای اسلامی و در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: همواره وقتی ملت ایران پیروزی بزرگی به دست می آورد، بدخواهان به دنبال این هستند که ضربه ای به مردم و کشور وارد کنند.

رییس جمهور افزود: حضور پرشور ملت ایران در یک مشارکت فوق العاده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، همه بدخواهان این ملت را به اعجاب واداشت و دوستان ایران را در سراسر جهان خوشحال کرد.

دکتر روحانی اظهار داشت: در منطقه ما چه آنهایی که حامی تروریسم هستند و در زندگی سیاسی شان دموکراسی ندیده اند و چه آنهایی که تروریست هستند و از دموکراسی تحت عنوان طاغوت یاد می کنند، با دموکراسی مخالفند.

دکتر روحانی با بیان اینکه دموکراسی، اساس فکری تروریست ها را از بین می برد و نشان می دهد خشونت و زور راه حل نبوده و رأی مردم تعیین کننده و راه حل است، خاطرنشان کرد: انتخابات و صندوق رای به مبنای فکری خشونت طلبان، تروریست ها و حامیان آنها ضربه کاری زده است و همواره آنها به دنبال انتقام گرفتن بودند، غافل از آنکه ملت ایران، مردمی مقاوم هستند و از این حوادث در زندگی خودشان فراوان دیده اند.

رییس جمهور گفت: مردم ایران از 22 بهمن ماه سال 57 تا امروز حوادث اینچنینی فراوانی دیده اند.

دکتر روحانی با حضور در مراسم وداع با شهدای حادثه تروریستی تهران، یاد و خاطره آنان را گرامی داشت و به مقام شامخ این شهدای والامقام ادای احترام کرد.

رییس جمهور همچنین در این مراسم با خانواده های شهدای حادثه تروریستی تهران دیدار و ضمن تسلیت این واقعه دردناک، از آنان دلجویی کرد.

در این مراسم که با حضور روسای سه قوه، مسوولان ارشد کشوری و لشکری، برخی سفرا و مسئولان دفاتر نمایندگی کشورهای خارجی و خانواده‌های شهدای ترور در تالار آفتاب مجلس شورای اسلامی برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، پیام تسلیت معظم له را  در ارتباط با حادثه تروریستی تهران ، قرائت کرد.

شناسه خبر: c47bb6-
آرشیو اخبار اختصاصی
نسخه قابل چاپ