به سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خوش آمدید. ...  سال 1397 : حمایت از کالای ایرانی
 
 
                 
 
پيوندها
سايت مقام معظم رهبري
سايت رئيس جمهور
مجلس شورای اسلامی
قوه قضاييه
آلبوم تصاوير
اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6401060
تعداد بازديد کنندگان سايت: 54293274 تعداد بازديد زيرپورتال: 10509216 اين زيرپورتال امروز: 2740 سایت در امروز: 18289 اين صفحه امروز: 1798
اخبار اختصاصی مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری

همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید؛بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مرکز ارتباطات مردمی در استان البرز

‎دکتر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‎ در جریان سفر امروز کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز، پس از ادای احترام به یادمان شهدا از بخش های مختلف ستاد مرکزی ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بازدید کرد و در جریان فعالیت این ستاد در استان البرز قرار گرفت. ‏‎وی همچنین در بازدید از غرفه ادارات کل و سمن های فعال استان از نزدیک در جریان فعالیت و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.

شناسه خبر: 5b6586-1395/9/1 دوشنبه ساعت11:06

‎دکتر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
‎ در جریان سفر امروز کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز، پس از ادای احترام به یادمان شهدا از بخش های مختلف ستاد مرکزی ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بازدید کرد و در جریان فعالیت این ستاد در استان البرز قرار گرفت.

‏‎وی همچنین در بازدید از غرفه ادارات کل و سمن های فعال استان از نزدیک در جریان فعالیت و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.

‏‎در این بازدید، اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گزارشی از آمار تماس ها و موضوعات درخواستی ارائه کرد.

‎وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این شور و حماسه در سفر ریاست جمهور باعث دلگرمی برای دولتمردان به شمار می رود.

‎وی با اشاره به فعالیت سامانه ١١١ که وظیفه ارتباط مردم با ریاست جمهوری را بر عهده دارد گفت: در 31 استان تمام مطالبات مردم به صورت سازمان یافته و عزتمندانه و بدون زحمت برای مردم جمع آوری می شود.

‎صالحی امیری گفت: بخش بسیاری از مشکلات مردم در همین فرایند پیگیری و خوشبختانه حل می شود و بخش دیگر در دستور کار پیگیری قرار می گیرد.

‎وی با اشاره به اینکه دولت شفاف و پاسخگو است گفت: من صراحتا می گویم ما هیچ شأنی برای خود جز خدمتگزاری به مردم قائل نبوده و نیستیم.

‏‎در این بازدید دکتر صالحی امیری به یک تماس تلفنی پاسخ داد.
عکسهای مرتبط
شناسه خبر: 5b6586-
آرشیو اخبار اختصاصی
نسخه قابل چاپ